Відгуки про компанію 4Friends
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Ольга Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Олександра П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Альона М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Валентина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Виктория С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Віталій Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Юлия Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Швидко зв'язалися і одразу відправили.
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Вікторія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
С таким магазином приятно иметь дело. Отмечаю вежливость, тактичность и желание помочь покупателю.
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Юрий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛