Отзывы о компании 4Friends
Дякую за товар 🌷
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Оксана І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Ліза С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Наталия Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дуже дякую продавцю за турботливе та уважне обслуговування та можливість замовити ексклюзивний товар,який можна купити тільки у них і який дуже потрібний моєму улюбленцю.Ви супер♥️
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Катерина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- євгеній я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Ольга В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Андрій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Все добре. Товару не було у наявності на момент замовлення, але через декілька днів був відправлений. Як і домовлялись із продавцем.
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛
Роман П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Перетелефонували,ввічливий продавець,змінюю оцінку на 5 .Бо трішки сама не розібралася з наявністю товару!
Доброго дня! Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Звертайтесь , завжди раді допомогти! Гарного і спокійного дня! 💙💛