
169 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HILL`S |
| Вес упаковки | 0.08500000089406967 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | курка |
| Вес | 0.092 кг |
| Вага (з упакуванням) | 0.16 кг |
| Вік тварин | універсальний корм |
| Марка | Hill’s |
| Спеціальні корми | для надчутливих до їжі котів |
| Тип упакування | малий пакет |
| Количество предметов | 1 |