
96 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Вес упаковки | 0.10000000149011612 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | смакова суміш |
| Вес | 0.1 кг |
| Вага (з упакуванням) | 0.1 кг |
| Вік тварин | дорослі коти |
| Марка | Calibra |
| Спеціальні корми | не застосовується |
| Тип упакування | малий пакет |
| Количество предметов | 1 |