
1 565 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Canin |
| Вес упаковки | 0.30000001192092896 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Royal Canin |
| Вес | 0.45 кг |
| Вага (з упакуванням) | 0.3 кг |
| Количество предметов | 1 |
| Тип упакування | банка |
| Аромат | смакова суміш |
| Вік тварин | кошенята і молоді коти |
| Спеціальні корми | для вагітних і годуючих кішок |