
1 150 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Canin |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | курка |
| Вага (з упакуванням) | 0.15 кг |
| Вес изделия | 0.14 кг |
| Вік тварин | дорослі собаки |
| Марка | Royal Canin |
| Розмір собаки | середні породи (10-25 кг) |
| Тип упакування | малий пакет |