
223 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Canin |
| Вес упаковки | 0.41999998688697815 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | курка |
| Вага (з упакуванням) | 0.42 кг |
| Вес изделия | 0.42 кг |
| Вік тварин | дорослі собаки |
| Марка | Royal Canin |
| Розмір собаки | всі породи |
| Спеціальний корм | для собак із захворюваннями печінки |
| Тип упакування | банка |