
1 401 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Вес упаковки | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | курка |
| Вага (з упакуванням) | 1.5 кг |
| Вес изделия | 1.5 кг |
| Вік тварин | дорослі коти |
| Марка | Hill’s |
| Спеціальні корми | для котів із зайвою вагою |
| Тип корму | bio |