
2 238 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Canin |
| Вес упаковки | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | курка |
| Вага (з упакуванням) | 2 кг |
| Вес изделия | 2 кг |
| Вік тварин | універсальний корм |
| Марка | Royal Canin |
| Спеціальні корми | для котів із захворюваннями суглобів |