
2 283 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PD |
| Вес упаковки | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Hill’s |
| Вага (з упакуванням) | 3 кг |
| Аромат | курка |
| Вік тварин | дорослі собаки |
| Вес изделия | 3 кг |
| Спеціальний корм | не застосовується |
| Розмір собаки | дрібні породи (<10 кг) |