
2 395 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Вес упаковки | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | курка |
| Вага (з упакуванням) | 3 кг |
| Вес изделия | 3 кг |
| Вік тварин | не вказано |
| Марка | Hill’s |
| Спеціальні корми | для кішок із захворюваннями сечовивідних шляхів |
| Количество предметов | 1 |