
2 011 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Вес упаковки | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | курка |
| Вага (з упакуванням) | 5 кг |
| Вес изделия | 5 кг |
| Вік тварин | дорослі собаки |
| Марка | DogShield |
| Розмір собаки | всі породи |
| Спеціальний корм | для надчутливих до їжі собак |
| Тип корму | беззерновий,органічний |