
553 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Вес упаковки | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | баранина |
| Вага (з упакуванням) | 1 кг |
| Вес изделия | 1 кг |
| Вік тварин | цуценята і молоді собаки |
| Марка | Baltica |
| Розмір собаки | всі породи |
| Спеціальний корм | для собак з алергією |
| Тип корму | без курки,органічний,гіпоалергенний,з високим вмістом білка |