
6 077 ₴
Нова Пошта - 1-2 дні
Rozetka - 3-5 днів
Укрпошта - 3-7 днів
| Основные | |
|---|---|
| Вес упаковки | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аромат | інший смак |
| Вага (з упакуванням) | 9 кг |
| Вес изделия | 9 кг |
| Вік тварин | цуценята і молоді собаки |
| Марка | Royal Canin |
| Розмір собаки | дрібні породи (<10 кг) |
| Спеціальний корм | для собак із захворюваннями сечовивідних шляхів |